خانه اخبار

به طور جدی به تولید کنندگان غیر استاندارد گیره تبریک می گویند JESENTECH غرفه های شانگهای موفق کامل هستند!

گواهی
کیفیت خوب غیر فلزی اتصالات برای فروش
کیفیت خوب غیر فلزی اتصالات برای فروش
نظرات مشتریان
پلت فرم خرید شما دارای شهرت خوب است، زمان تحویل بسیار دقیق بود، کیفیت مواد محصول خوب است، مواد بازرسی از سازمان بازرسی ما را تصویب کرده، ظاهر محصول فوق العاده است، کنترل تحمل بسیار دقیق است و هیچ مورد ضعیف سهام وجود نداشت. با تشکر از بهترین خدمات شما.

—— BongKwan KIM

من به تازگی یک سفارش را سفارش دادم و لازم بود که این سفارش را قبل از حمل و نقل به روزرسانی کنم. کارکنان پاسخگو و مفتخر بودند. کیفیت محصول، تاریخ تحویل، و خدمات با استانداردهای تامین کننده با کیفیت ما ملاقات کرده و شرکت شما بسیار حرفه ای است، ما مایل به ادامه ایمان به JESENTECH هستیم و برای مدت زمان طولانی همکاری خواهیم کرد. متشکرم.

—— جولیو گاندیلی

از خدمات بسیار بیمار خود متشکریم و همیشه می تواند بهترین پیشنهاد یا طرح را به ما بدهد، و مشتری من احساس خوبی می کند، امیدوارم بتوانیم فرصتی دیگر برای همکاری داشته باشیم. به هر حال، کیفیت محصول شما، ظاهر، دقت تحمل بسیار خوب است، قیمت کمی بیشتر قابل قبول است. به دنبال همکاری طولانی مدت، از شما سپاسگزارم

—— آلمان کریستین شربت

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
به طور جدی به تولید کنندگان غیر استاندارد گیره تبریک می گویند JESENTECH غرفه های شانگهای موفق کامل هستند!
به طور جدی به تولید کنندگان غیر استاندارد گیره تبریک می گویند JESENTECH غرفه های شانگهای موفق کامل هستند!

از 26 سپتامبر تا 29 فوریه 2018، نمایشگاه شانگهای Fastener و Technology با موفقیت برگزار شد. سازنده اتصال دهنده غیر استاندارد JESENTECH، برای شرکت در نمایشگاه دعوت شد.

این نمایشگاه محصولات شرکت را نمایش داد. همکاری فعلی همکاری، کشف تعداد زیادی از مشتریان بالقوه، برای توسعه بازار پایه و اساس محکم است.

این نمایشگاه تولید کنندگان و مارک های مشهور را در صنعت اتصال دهنده به ارمغان می آورد، مجموعه ای از نمایشگاه بی سابقه ای است که نشان می دهد روند پررنگ صنعت اتصال دهنده.

در این محصولات ملی fastener نشاط، تایلندی ترویج با ایده های پیشرفته و محصولات با کیفیت خود را جذب تعداد زیادی از مشتریان.

محصولاتی که در JESENTECH نمایش داده شده توسط بسیاری از شرکت ها مورد توجه قرار گرفته اند. بسیاری از مشتریانی که در نمایشگاه حضور داشتند، علاقه زیادی به محصولات نمایش داده شده را نشان دادند و بسیاری از مشتریان مشاوره دقیق در مورد سایت و جزئیات تماس را ترک کردند.

من امیدوارم از این فرصت برای همکاری بیشتر استفاده کنم.

این نمایشگاه، گروه های شرکت فعالانه همکاری و پرداخت، نشان داد ارتقاء روحیه تیم خوب، ما معتقدیم که در تولید کنندگان غیر استاندارد اتصال دهنده ها - ارتقاء تمام اعضای خانواده از تلاش های مشترک، ما مطمئنا برای دستیابی به چشم انداز "اتصال جهان برای خدمت به جهان "، برای ارائه به مشتریان با محصولات با کیفیت و کمک به توسعه صنعت اتصال.

میخانه زمان : 2018-12-01 10:39:26 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
JESENTECH GROUP CORPORATION

تماس با شخص: Mr. DENNIS TAYLOR

تلفن: 86-755-8527-5689

فکس: 86-755-2792-8697

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)