خانه اخبار

JESENTECH Hope Primary School تا 28 نوامبر 2017 تاسیس شد.

گواهی
کیفیت خوب غیر فلزی اتصالات برای فروش
کیفیت خوب غیر فلزی اتصالات برای فروش
نظرات مشتریان
پلت فرم خرید شما دارای شهرت خوب است، زمان تحویل بسیار دقیق بود، کیفیت مواد محصول خوب است، مواد بازرسی از سازمان بازرسی ما را تصویب کرده، ظاهر محصول فوق العاده است، کنترل تحمل بسیار دقیق است و هیچ مورد ضعیف سهام وجود نداشت. با تشکر از بهترین خدمات شما.

—— BongKwan KIM

من به تازگی یک سفارش را سفارش دادم و لازم بود که این سفارش را قبل از حمل و نقل به روزرسانی کنم. کارکنان پاسخگو و مفتخر بودند. کیفیت محصول، تاریخ تحویل، و خدمات با استانداردهای تامین کننده با کیفیت ما ملاقات کرده و شرکت شما بسیار حرفه ای است، ما مایل به ادامه ایمان به JESENTECH هستیم و برای مدت زمان طولانی همکاری خواهیم کرد. متشکرم.

—— جولیو گاندیلی

از خدمات بسیار بیمار خود متشکریم و همیشه می تواند بهترین پیشنهاد یا طرح را به ما بدهد، و مشتری من احساس خوبی می کند، امیدوارم بتوانیم فرصتی دیگر برای همکاری داشته باشیم. به هر حال، کیفیت محصول شما، ظاهر، دقت تحمل بسیار خوب است، قیمت کمی بیشتر قابل قبول است. به دنبال همکاری طولانی مدت، از شما سپاسگزارم

—— آلمان کریستین شربت

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
JESENTECH Hope Primary School تا 28 نوامبر 2017 تاسیس شد.
JESENTECH Hope Primary School تا 28 نوامبر 2017 تاسیس شد.

در 28 نوامبر 2017 یک مدرسه ابتدایی امید به نام "JESENTECH" در دالیانگانگ، استان سیچوان ساخته شد. به عنوان یک اهدا کننده مدرسه، مدیرکل گروه مارک سوز پشتیبانی و کمک به کودکان امیدوار کننده امیدوار کننده را در شرایط مادی و معنوی کمک کرد.

در 4 ژوئن 2018، مارک سوو، مدیر کل گروه JESENTECH، پس از گذشت بیش از 20 ساعت سفر به پیشرفت دانشکده ابتدایی امید تایلند برای یادگیری وضعیت اخیر خود، به ارمغان آوردن هدایای کودکان از روز جهانی کودکان، یک لباس مخصوص به تناسب اندام. گوش دادن و خواندن کلاسیک و کتاب های خواندن کلاسیک، فرهنگ سنتی مانند "The Analects of Confucius" و "The Book of Piety" را هدایت می کند و زندگی کودکان را هدایت می کند و به آنها گرمی می دهد.

پیشین مدرسه ابتدایی JESENTECH Hope است ساختار آجر سیمان کوچک کاشی خانه ساخته شده در 1980s. به دلیل مدت زمان طولانی ساخته شده است، خطرات احتمالی ایمنی وجود دارد. مارک سوز، مدیر کل گروه JESENTECH، نگران امنیت ایمنی کودکان و آینده بود که بلافاصله پس از دو ماه کار سخت، تصمیم به ساخت یک مدرسه جدید برای کودکان کرد. JESENTECH Hope Primary School به طور رسمی تکمیل شد و شرایط مدرسه را بهبود بخشید.

نیمی از سال بعد من به مدرسه ابتدایی امید JESENTECH آمدم تا چهره های خندان و رشد فرزندان را ببینم که اعتقاد مردم جستون را تقویت می کند تا ارزش های اصلی سوسیالیست را تمرین کند تا رفاه و قدرت کشور را تحقق بخشد ، و ملت را جوان سازی کند. مردم رویای چینی را خوشحال می کنند و با هم کار می کنند تا یک شرکت ملی و مبارزات چینی تبدیل شوند!

میخانه زمان : 2018-12-01 18:20:09 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
JESENTECH GROUP CORPORATION

تماس با شخص: Mr. DENNIS TAYLOR

تلفن: 86-755-8527-5689

فکس: 86-755-2792-8697

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)