خانه اخبار

JESENTECH-2018 نمایشگاه ماشین سازی خودرو و بازرگانی پکن.

گواهی
کیفیت خوب غیر فلزی اتصالات برای فروش
کیفیت خوب غیر فلزی اتصالات برای فروش
نظرات مشتریان
پلت فرم خرید شما دارای شهرت خوب است، زمان تحویل بسیار دقیق بود، کیفیت مواد محصول خوب است، مواد بازرسی از سازمان بازرسی ما را تصویب کرده، ظاهر محصول فوق العاده است، کنترل تحمل بسیار دقیق است و هیچ مورد ضعیف سهام وجود نداشت. با تشکر از بهترین خدمات شما.

—— BongKwan KIM

من به تازگی یک سفارش را سفارش دادم و لازم بود که این سفارش را قبل از حمل و نقل به روزرسانی کنم. کارکنان پاسخگو و مفتخر بودند. کیفیت محصول، تاریخ تحویل، و خدمات با استانداردهای تامین کننده با کیفیت ما ملاقات کرده و شرکت شما بسیار حرفه ای است، ما مایل به ادامه ایمان به JESENTECH هستیم و برای مدت زمان طولانی همکاری خواهیم کرد. متشکرم.

—— جولیو گاندیلی

از خدمات بسیار بیمار خود متشکریم و همیشه می تواند بهترین پیشنهاد یا طرح را به ما بدهد، و مشتری من احساس خوبی می کند، امیدوارم بتوانیم فرصتی دیگر برای همکاری داشته باشیم. به هر حال، کیفیت محصول شما، ظاهر، دقت تحمل بسیار خوب است، قیمت کمی بیشتر قابل قبول است. به دنبال همکاری طولانی مدت، از شما سپاسگزارم

—— آلمان کریستین شربت

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
JESENTECH-2018 نمایشگاه ماشین سازی خودرو و بازرگانی پکن.
JESENTECH-2018 نمایشگاه ماشین سازی خودرو و بازرگانی پکن.

نمایشگاه مجتمع تولید صنعتی و صنعتی پکن 2018 در تاریخ 21 ژوئیه در مرکز نمایشگاه بین المللی چین بسته شد. این نمایشگاه، بیش از 680 غرفه دار از 50 کشور و مناطق سراسر جهان را جذب کرد و بیش از 35 شرکت برتر جهان را در بر گرفت. بیش از 65000 مخاطب حرفه ای، در طول نمایشگاه همچنین بیش از 30 کنفرانس علمی برای ایجاد پلت فرم خرید یکپارچه زنجیره ای صنعت چین خودرو ساخت.

JESENTECH به عنوان یک پیشرونده پیشرونده غیر استاندارد اتصال دهنده های چین در نمایشگاه، نمایشگاه های جامع قدرت و محل تولید خود را از طریق آماده سازی دقیق و استانداردهای فنی عالی به نمایش گذاشته است که تبدیل به یک نقطه روشن در نمایشگاه و صنعت مشابه شده است. این شرکت بسیاری از تجار چینی و خارجی را متوقف کرده است تا تماشا و مشورت و مذاکره را متوقف کند و بسیاری از خریداران مشکلات فنی را که در زمینه پردازش مواجه شده اند، به ارمغان آورده اند. از طریق راهنمایی فنی JESENTECH مدیر کل آقای مارک XU و مدیر فروش آقای دنیس از بخش بین المللی، بسیاری از مشتریان راضی به رسیدن به قصد خرید در سایت.

JESENTECH در صنعت اتصال دهنده های غیر استاندارد، در سال های اخیر توسعه های بلند مدت را با پیشرفت های بزرگی انجام داده است، با انباشت نام تجاری خاص، توسعه پایدار، ما همچنان به بهبود سیستم مدیریت، سرعت بخشیدن به روند ساخت نام تجاری JESENTECH، برای کمک توسعه جهانی fastener صنعت.

نمایشگاه پکن Auto Manufacturing، ما از موفقیت ها، این نمایشگاه محبوبیت و نفوذ نام تجاری JESENTECH را افزایش داده است و به توسعه بیشتر بازار برای این شرکت کمک کرد.

میخانه زمان : 2018-12-01 18:46:50 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
JESENTECH GROUP CORPORATION

تماس با شخص: Mr. DENNIS TAYLOR

تلفن: 86-755-8527-5689

فکس: 86-755-2792-8697

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)